Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2021 | 20+ Firma Listesi

Ücretsiz bayilik veren firmalar, girişimciler tarafından araştırılmaktadır. Yeni bir işe başlamak ve bayilik alarak bir marka ismiyle işletme açmak isteyenler, bayilik için ücret ödemeden ya da çok az ücret ödeyerek işini kurmak istemektedirler.

Bir işi kurarken işe ve işin kurulacağı yere göre masraflar artabilmektedir. Bunun üzerine bayilik ücreti de binince içinden çıkılamaz bir hal alabiliyor. Bu yüzden girişimciler belirli bir sermaye ve bayilik ücreti istemeyen firmalardan bayilik almak istiyorlar.

Son yıllarda da ücretsiz bayilik veren firmalar hızla artmaktadır. Piyasada daha çok bilinmek ve marka gücünü artırmak isteyen firmalar, ücretsiz bayilik vererek şube sayılarını artırmakta ve daha çok müşteriye hitap etmektedirler.

Siz de bir sektör belirleyip bayilik almak isterseniz, karşınızda ücretli ya da ücretsiz bayilik veren birçok firma göreceksiniz. Bu firmalardan hangisini tercih edeceğiniz, sizin sermayenize göre değişecektir. Eğer bayilik ücreti almayan bir firma tercih edecekseniz, hakkında detaylı araştırma yapmalı ve hangi şartlar istendiğine dikkat etmelisiniz.

Çünkü ücretsiz bayilik verenler, bayilikten ücret almayabilir ama size verecekleri ürünleri yüksek fiyattan satabilirler. Bu yüzden detaylı araştırma yaparak, kafanıza yatıp yatmadığına karar vermelisiniz.

Peki Türkiye’de ücretsiz bayilik veren firmalar neler?

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar Neler?

Bayilik almak istediğinizde ücretsiz bayilik alabileceğiniz firmaları aşağıda görebilirsiniz.

1. Nanoplus Hydroson – Safe Step Bayiliği

Türkiye’de bayilik veren firmalardan biri Nanoplus Hydroson. Bu firma, temizlik bakım ürünleri başta olmak üzere su yalıtım ürünleri ve kaymaz zemin satmaktadır. Ufak bir maliyetle yaklaşık 20-25 bin TL gibi bir sermaye ile böyle bir işletme kurulabilir.

Firmadan ücretsiz şekilde bayilik alınabiliyor. Türkiye’nin neredeyse her yerinde açacağınız işletmeler için bu firmadan bayilik alabilirsiniz.

Bayilik almak için firmanın iletişim kanallarından kontağa geçebilirsiniz.

Telefon: 03125542030

E-mail: info@nanoplustr.com

Adres: Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1459 Cadde No:5 İvedik O.S.B Yenimahalle/ANKARA

2. HortumMatik Bayiliği

HortumMatik adlı ürünü satan firmadır. Elinde bulunan bu ürünü satmak ve Türkiye’de herkese tanıtmak için bayilik vermektedir. Firmadan bayilik alanlar bu ürünü %50 kar ile satabileceklerdir.

HortumMatik bayiliği için 1500 TL gibi bir sermaye yeterli olacaktır.

Bayilik için 0545 881 4248 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

3. Triples Oto Bakım Ürünleri Bayiliği

ücretsiz bayilik veren firmalarTürkiye içerisinde her yere bayilik vermek isteyen firmadan ücretsiz olarak bayilik alınabiliyor. Eğer siz de bayilik almak isterseniz, 10 bin TL gibi bir sermayeye sahip olmanız yeterli.

Bayilik aldıktan sonra firmanın verdiği ürünleri satabilirsiniz. Satışlar üzerinden %60 oranında bir kar elde edebilirsiniz. Bayilik için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Telefon: 0553 108 0900

E-mail: zafer@triples.com.tr

4. Lezizhan Çiğköfte Bayiliği

ücretsiz bayilik veren firmalarTürkiye’de yavaş yavaş bayilerini artıran ve şuanda 120’nin üzerinde bayiliği bulunan Lezizhan, ücretsiz bayilik veriyor. Firma 2006 yılından bu yana hizmet vermektedir ve sunduğu ürünler müşteriler tarafından beğenilmektedir. Hijyen ve lezzet önplandadır.

Eğer firmadan çiğ köfte bayiliği almak istiyorsanız, firmayla iletişime geçebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Telefon: 0212 297 5997

E-mail: lezizhan@hotmail.com

Adres: Piripaşa mah. Yıldırım sok. No: 86/B Beyoğlu / İstanbul

5. Anadolu Çiğköfte Bayilik

anadolu çiğköfte bayilikÜcretsiz çiğ köfte bayiliği veren firmalar arasında Anadolu Çiğ Köfte de yer alıyor. Çiğ köfte bayiliği almak ve bunun için isim hakkı ücreti ödemek istemeyen girişimciler, bu firmadan bayilik alabilir.

Bayilik için aşağıdaki kanallardan iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0534 821 4356

Adres: Güven mahallesi İnönü caddesi No:60 / MALATYA

6. Oba Döner Bayiliği

oba döner bayilikYemek sektöründe hizmet veren ve bayilik vererek büyümeyi hedefleyen firmalardan biri de Oba Döner’dir. Türkiye civarında 10’un üzerinde bayilikleri bulunmaktadır ve ücretsiz bayilik vererek daha çok şubeye ulaşmayı hedeflemektedirler.

Firma 2012 yılından bu yana hizmet veriyor ve bayilik almak isteyenler aşağıdaki kanallardan iletişime geçebilmektedir.

Telefon: 0506 507 5089

Adres: Muratpaşa Mah. Tuna Cad. Bayrampaşa /  İstanbul

7. Köftey’s Köfte Bayiliği

Gıda sektöründe bayilik almak isteyenler için en ideal firmalardan biri de Köftey’s Köfte. Üstelik bayilik için herhangi bir ücret de talep etmemekte. Ancak bayilik için bazı şartlar sunmakta. Bunlardan en önemlisi, bayilik açılacak yerlerin büyüklüğüyle alakalı. Eğer bir AVM’de yer açılacaksa en az 50 metrekare bir yer, sokak üzerinde açılacaksa en az 100 metrekare bir yer olmalıdır.

Firmadan bayilik almak isteyenler aşağıdaki iletişim adreslerine başvurabilirler.

Telefon: 0850 441 1881

Adres: Korkut Reis Mahallesi Ihlamur Sokak 129/C Çankaya/ANKARA

8. Paspasmatik Bayiliği

Paspasmatik adı verilen ve otomobillerde sürücülerin sürüşlerini rahatlatan ürün için bayilik verilmektedir. Bayilik almak isteyenlerden herhangi bir ücret talep edilmiyor.

Bayilik almak isteyenler aşağıdaki adreslerden iletişime geçebilir.

Telefon: 444 38 69

Adres: Nilüfer Ticaret Merkezi 620. Sokak No:3 Nilüfer / BURSA

9. Pierre Cassi Giyim Bayiliği

Giyim sektöründe hizmet veren ve çoğunlukla erkek kıyafetleri üzerine yoğunlaşmış olan Pierre Cassi, ücretsiz bayilik veriyor. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde hizmet vermek ve büyümek için bayilik alan kişilere eğitim gibi çeşitli destekler de veriyor.

Ayrıca ek bilgi olarak, firmanın ürettiği malların %100 Türk malı olduğunu söyleyebilirim. Bayilik almak isterseniz aşağıdaki adreslerden iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0212 233 0910

Adres: Türkeli Caddesi Magbeyinci Yokuşu No:22 Beyazıt / İstanbul

10. Çaytaze Çay Bayiliği

İçecek sektöründe yer alan Çaytaze Çay adlı firma, genellikle AVM’lerde hizmet vermekte. Bayilik almak kişilere yine AVM’lerde çay standı tavsiyesi vermekte ve 30 bin TL gibi bir maliyetle standın kurulabileceğini söylemekte.

Firmadan bayilik almak isterseniz aşağıdaki adreslerden iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0553 851 1616

Adres: Üçevler Mh. Ünaldı Sokak No:3 Nilüfer / BURSA

11. Dream Home Mobilya Bayiliği

Ücretsiz bayilik veren firmalar arasında mobilya sektöründe hizmet veren firmalardan biri Dread Home Mobilya’dır. Firma Türkiye çapında müşteri portföyü elde etmek ve markasını tanıtmak amacıyla ücretsiz bayilik vermektedir.

Firma iletişim adresleri aşağıdadır.

Telefon: 0312 441 6550

Adres: Ankara Turan Güneş Bulv. No:50 Oranyolu / ANKARA

12. Bemera Lukens Mobilya Bayiliği

Mobilya sektöründe bayilik veren firmalardan biri de Bemera Lukens Mobilya’dır. Mobilya sektöründe bir bayilik almak isteyenler bu firmadan herhangi bir ücret ödemeden bayilik alabilmektedirler.

Bayilik için başvurulacak iletişim adresleri aşağıdadır.

Telefon: 0533 254 1649

Adres: Binbaşı Reşat Bey Mahallesi 381 sokak no:8 Gaziemir / İzmir

13. Vizyon Görsel Ürünler Bayiliği

Oyun hamurları, şişe açacakları gibi çeşitli ürünlerin satıldığı Vizyon Görsel Ürünler firması, Türkiye’nin çeşitli yerlerine bayilik vermektedir. Bayiliklerde de herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Eğer bayilik almak isterseniz, çeşitli eğitim imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Firmayla iletişime geçmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

Telefon: 0312 435 5335

Adres: Anadolu Bulvari 174. Cadde A.T.B İş Merkezi K Blok No:294 Macunköy Yenimahalle / Ankara

14. Mochka Accessories Bayilik

ücretsiz bayilik veren firmalarAdından da anlaşılacağı üzere çeşitli aksesuar ve takı malzemeleri satan firma bayilik vererek büyümek istemektedir. Günümüzde 10 civarı bayiliği bulunmaktadır ve kısa sürede daha çok bayilik açarak marka ismini büyütmek istemektedir.

Verdikleri bayiliklerden bir ücret talep etmeyen firmayla aşağıdaki adreslerden iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0312 446 1662

15. Cleanvac Temizlik Makineleri Bayiliği

30 yıldır temizlik sektöründe hizmet veren firma, çeşitli temizlik makineleri üretmektedir. Türkiye çapında adını duyurmak için bayilikler vermek istemektedir. Bayilik verdiği kişilerden herhangi bir ücret talep etmeyen firma, sermaye olarak en az 100 bin TL ile bu işe girilmesini tavsiye etmektedir.

Firmadan bayilik almak isteyen girişimciler aşağıdaki adreslerden iletişime geçebilir.

Telefon: 0216 499 9090

Adres: Esenşehir Mah.Necip Fazıl Bulvarı No.23 Y.Dudullu Ümraniye / İstanbul

16. Meg Baby Bebek Bezi Bayiliği

Bebek bezi pazarında önemli hamlelerden birini yaparak yıkanabilir bebek bezi üreten firma, Türkiye geneline bayilikler vermektedir. Firma sadece bebek bezi değil, hasta bezi ve kadın pedi de üretmektedir.

Firmadan bayilik almak isteyenler aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilir.

Telefon: 0533 396 6062

Adres: Fevzi Çakmak Mh. Hudai Cd. Kombassan İş Merkezi No: 44 Karatay / KONYA

17. Gökyüzü 3d Dekorasyon Bayiliği

Gökyüzü 3d Dekorasyon bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Firmada verilen bayiliklerden herhangi bir ücret talep edilmiyor. Genel olarak bu firmada aydınlatma ürünleri, 3d duvar kağıtları ve 3d cam fayanslar satılıyor.

Firmadan bayilik almak isteyenler aşağıdaki adresleri kullanabilir.

Telefon: 0224 239 7676

18. Marmara Mantar Bayiliği

2007 yılından beri hizmet veren firma, ücretsiz bayilik verenler arasında yer alıyor. Ülkenin neredeyse her yerine bayilik veren firma, bayilik için herhangi bir ücret talep etmiyor. Ayrıca 3 ay içerisinde kar edilebileceğini de söylüyor.

Firma iletişim adresleri aşağıdadır.

Telefon: 0530 143 45 48

19. Meal Box Bayiliği

Yemek sektöründe hizmet veren ve ücretsiz bayilik veren firmalardan biri de Meal Box. Firma ev yemekleri alanında çalışıyor. Kaliteli ve lezzetli yemek sunmayı kendine görev edinmiş firma, ücretsiz bayilik veriyor.

Telefon: 0216 324 8137

Adres: Barbaros Mah. Mimar Sinan Cad. No:125 Ataşehir / İstanbul

20. Fox Kirsavar Bayiliği

Türkiye’nin neredeyse her yerinde şubeleri bulunan ve hizmet veren şirket, ücretsiz bayilik vererek şube sayılarını artırmak istemektedir. Vaad ettiği kar oranı %70 civarlarındadır ve oldukça caziptir.

Eğer firmadan bayilik almak isterseniz, aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz.

Telefon: 0232 363 0707

Yazımda ücretsiz bayilik veren firmalar neler ve hangi şartları istiyorlar detaylı olarak anlattım. Siz de bayilik almak isterseniz, verdiğim adreslerden iletişime geçebilirsiniz. Çiğ bayilik veren firmalar yazıma da göz atmanızı tavsiye ederim.

Sık Sorulan Sorular

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar Neler?

Türkiye’de birçok firma bayilik vermektedir. Bunların arasında ücretsiz bayilik veren firmalar da yer almaktadır. Lezizhan Çiğköfte, Köftey’s Köfte, Paspasmatik ve Meal Box gibi firmalar ücretsiz bayilik verenler arasında yer alır.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalardan Bayilik Almak Mantıklı Mı?

Bir firmadan bayilik almadan önce firmanın sunduğu şartları ve size sattığı ürünleri incelemelisiniz. Geniş bir inceleme sonrası firmanın başarılı olduğunu düşünürseniz, o zaman mantıklı olabilir.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar Hiç Mi Ücret Talep Etmiyor?

Çoğu firma hiç ücret talep etmiyor. Ancak bazıları belirli bir sermayeniz olması gerektiğini söylüyor. Ayrıca bazı firmalar açılacak dükkanla ilgili bazı şartları da sunuyorlar. İstediğiniz bayiliğe göre bu durum değişebilir.

Para kazanma yolları üzerinde uzun yıllardır araştırma yapıyor ve bu yolları deniyorum. Edindiğim tecrübeleri sizinle paylaşmak istiyorum. Reklam, fikir ve önerileriniz için parakazanmarehberi@yandex.com mail adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

HADİ BİR YORUM BIRAK!

Yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya adınızı girin.