Tüm ziyaretçilere selamlar!

Ben Aylin Karaman! Para Kazanma Rehberi blogunun kurucusuyum. Bu sayfada blogum ve benim hakkımda bilgiler bulacaksınız. Ayrıca sorularınız olursa sayfanın altında bulunan yorum kısmından sorabilirsiniz.

Merak etmeyin! En kısa sürede sorularınızı cevaplamaya çalışacağım.

Öncelikle biraz kendimden bahsedeyim.

ODTÜ İktisat Bölümü mezunuyum. Mezun olduktan sonra özel sektörde çalışmaya başladım. Hala bir özel şirkette yöneticilik görevini üstlenmekteyim.

Ticaret hayatının bir çok alanında tecrübe kazandım. Şimdi de edindiğim tecrübeleri bir hobi olarak blogumun ziyaretçilerine aktarmaya çalışıyorum.

Çok aşırı vakit ayıramasam da hobi olarak blogumla ilgilenmekteyim. Bu süreç içerisinde bilgi ve deneyimlerimi olabildiğince basit ve herkesin faydalanabileceği bir dille anlatmaya çalışıyorum.

Neden Para Kazanma Rehberi’ni Kurdum?

Çevremde bu konularda yardımcı olduğum ve bana sıkça soru soran çok sayıda insan var. Aynı şekilde ülke içinde de bu konulara ilgi duyan özellikle gençler başta olmak üzere birçok insan olduğunu biliyorum.

Özellikle ekonomik durgunluğun yaşandığı bu dönemlerde hemen herkes ek iş fikirleri, internetten para kazanma yolları gibi konulara da göz atıyor.

Dolayısıyla insanlara farklı bir bakış açısı katabilecek, boşa vakit geçirmektense bir iş modeli tasarlayıp geliştirebilecekleri bilgileri ve deneyimleri sunmak öncelikli amacım.

Bu noktada elbette benim de eksik kaldığım, günceli takip edemediğim konular olacak. Bilgi sahibi olduğunuz konularda yorumlarınızı ve değerli katkılarınızı esirgemezseniz, bunları da ziyaretçilerle paylaşmaktan memnuniyet duyarım.

Aylin Hanım çok bilgili ve donanımlı biri. Araştırma yaptığı konularda günceli de takip ediyor. Kendisinden çok şey öğrendim. Verdiği bilgiler sayesinde şuanda akşamları birer saatimi ayırarak ek gelir elde ediyorum.
sq-sample1

Murat TuraMüşteri Temsilcisi

Aylin Hanım'ın yazılarıyla karşılaşmadan önce internetten para kazanma konusuna ön yargılı bakardım. Ama öğrettiği bir iş modelini sıfırdan uygulayıp kazanmaya başlayınca yanıldığımı anladım.
sq-sample1

Gamze ErdoğduÖğrenci

Aylin Hocam ile bir projede beraber çalıştık. Kendisinden öğrendiklerimiz sayesinde gelir modelimizi değiştirdik. Artık aynı iş ve müşteri sayısı olmasına rağmen daha verimli gelirler elde edebilir hale geldik. Teşekkürler.
sq-sample1

Hüseyin AltınEsnaf

6 COMMENTS

  1. Sitenizi Çok Beğendim. Çok Faydalı Bir Site. İçinde Kendime Göre Çok Faydalı Şeyler Buldum. Başarılarınızın ve Yazılarınızın Devamını Dilerim.

  2. merhaba internet üzerinden para kazanma ile alakalı bilgi almak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.
    saygılarımla..

  3. Merhabalar,
    iade com olarak alışverişlerden para iadesi vermemizin yanı sıra, her getirilen yeni üye için 3 TL ödüyoruz.

  4. Merhaba.Bu kritik günlerde evden (mobil)ile para kazanmak çok zor.Çok yanıltıcı siteler var.Sizin önerdiğiniz bize T.C vatandaşlar olarak Neobux en uygun, çünkü Payoneer ile ödemenizi alabiliyor.İnglizce bilmeyenler benim gibi ikametgah adresi İngilizce tanımlaması çok zor.Bununla ilgili çeviri veya tam adres bilgileri için neyi kullanabiliriz?Ek mobil ile kazanma yolları varsa e-posta: leon09458362@gmail.com adresine mail atarsanız.Teşekürler.

  5. iyi günler benim bi sorum olacaktı benim 25 yıl önce falan babamlara devlet tarafından verilmiş bi arsa var yani devlet hazinesi ben burda bi tavuk çiftliği kurabilir miyim yarın öbür gün bi sıkıntı çıkar mı yada devletten nasıl bi destek alabilirim bu konuda bi bilginiz varsa yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  6. Merhaba.Evden para kazanmak hiç düşünmedim.Herkesin olduğu gibi benimde güvenli iş bulmak isterdim.Bu kritik günlerde işten zorunlu çıkarmak ve işsiz güçsüz kalmak.Artı yaş faktörü.Evden veyada internetten iş bulmama ve nasıl yapılır yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

HADİ BİR YORUM BIRAK!

Yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya adınızı girin.

Ücretsiz Telegram Kanalıma Katılın