Eve İş Veren Firmalar 2020 [Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar]

Eve iş veren firmalar, birçok kişi tarafından araştırılmakta. Çünkü birçok kişi işe gitmeden evde çalışmak isteyebiliyor. Özellikle ev hanımları ve bazı öğrenciler, evlerinden çalışarak para kazanmak istiyorlar. Bu nedenle evlere iş veren firmalar neler sizlere anlatacağım. Böylece siz de eve iş almak istiyorum dediğinizde, ne yapabileceğinizi bileceksiniz.

Normal zamanlarda evden çalışmak, genelde ev hanımlarının tercih ettiği işler olsa da günümüzde işi olmayan birçok erkek de evden çalışabilmekte.

Son zamanlarda mücadele ettiğimiz Coronavirüs nedeniyle bir takım tedbirler alınmaya başlandı ve çoğu yer kapandı. İlerleyen süreçte, sokağa çıkma yasağı gibi ek tedbirler gelirse, birçok kişi işe gidemeyebilir. Böylece evde iş yapmaları gerekebilir.

İşte bu sebeple ben de eve iş veren firmalar hakkında sizi bilgilendirerek, her türlü durumda nasıl para kazanabileceğinizi göstermek istiyorum.

Öncelikle firmaların neden evlere iş verdiğini bilelim. Firmalar maliyetlerini düşürmek amacıyla evde ek iş arayanlara bir takım işler vermektedir. Böylece hem personel çalıştırmayarak maliyetlerini düşürürler hem de daha çok iş yaptırabilirler.

Bu işler, zor olmayan işler oluyor genelde. Herkesin rahatlıkla yapabileceği paketleme, etiketleme gibi. Bazıları da internet üzerinden iş veren firmalar aracılığıyla geliyor ve bilgisayar üzerinden işler olabiliyor.

Eve İş Veren Firmalar 2020

Fabrikalar ya da fabrikalarla ek iş yapmak isteyenlerin arasında bağlantı kuran fason firmalar, evlere iş dağıtırlar. Genellikle büyük şehirlerde bu tarz işlerin bulunması kolaydır. Tabi ki sanayi sektörünün gelişmiş olduğu çoğu bölgeden evlere iş gönderen firmalar bulmak mümkündür.

Bu firmalar, bu işleri yapmak için personel tutmak yerine masrafların azalmasını ve hızlı iş yapılmasını amaçlarlar.

Firmalar evlere hangi işleri verir?

 • İpe boncuk dizme işi (boncuk firmaları)
 • İplikleri ayırma işi (tekstil firmaları)
 • Elbise düğmesi dikme işi (tekstil firmaları)
 • Paketleme işleri
 • Nikah şekeri yapımı
 • Ütü ve yıkama işi
 • Çini boyama işi

Yukarıda vermiş olduğum işler, Türkiye çapında en çok evlere gönderilen işlerdir. Bu gibi işler için firmalar çeşitli başvurular alırlar ve deneme amacıyla evlere ufak işler gönderirler. Eğer memnun kalırlarsa, işi devamlı yollarlar.

Bunun dışında referans yöntemiyle de iş alınabilir. Mesela bir komşunuz işi yaparken, ben de yapmak istiyorum dediğinizde, firma arada komşunuz olduğu için size de güvenerek iş yollayabilir.

Firmalar işleri kargo ile yollayabildiği gibi yakın çevredeki evlere kendi servisleriyle de bırakabilmektedirler. Aynı şekilde yapılan işler kargo ile yollanabilir ya da servislere teslim edilebilir.

Evde İplik Temizleten Firmalar 2020

Tekstil firmaları ürettikleri ürünlerin düzeltilmesi ve dışarıdan güzel görünmesi için fazlalık olan ipleri temizletirler. İpleri temizlemek için evlere paket paket, çuval çuval elbiseleri gönderirler. Evde çalışanlar da bu elbiselerin kenarlarındaki iplikleri makaslarla kesip temizlerler.

Bu süreçte birçok önemli elbise firmasının da ürünlerini görebilirsiniz. Markalarına önem verdikleri için temizlik yapılmayan elbiseleri müşterilere vermek istememektedir. Bu nedenle bu iş sürekli olacak işlerden biridir.

İplik temizleme işinde genellikle tişört, gömlek, kazak, pantolon, eldiven, şapka ve çorap gibi ürünler kullanılmaktadır.

İp temizleme işi dışarıdan kolay görünse bile adetlerin çok olduğunu düşünürsek, o kadar da kolay olmayabilir. Çünkü evlere gelen işler 10.000 – 20.000 adet olmaktadır ve bunların belirlenen sürede hazır hale getirilip yollanması gerekmektedir.

Bu gibi bir iş yapacaksanız, çok çalışacağınızı ve çok yüksek ücretler kazanamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

Evde iplik temizleten firmalar neler, hangileri iş veriyor diye merak ediyorsanız çeşitli ilan sitelerini kontrol edebilir ve iş alabilirsiniz. Özellikle Kariyer.net gibi siteleri incelemenizi tavsiye ederim. Ayrıca bazı sosyal medya grupları ya da sayfalarında da bu işleri bulabilirsiniz. Böylece hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Seramik Temizleme ve Çini Boyama İşi Veren Firmalar 2020

Seramik fabrikaları ürettikleri seramiklere son rütuşların yapılması amacıyla temizleme işine ihtiyaç duyarlar. Bunun içinde evde iş yapanlara seramikleri yollarlar ve seramikleri temizlemelerini isterler.

Seramik temizleme işini genelde ev hanımları yaparlar. Ancak bu iş pek kolay bir iş değildir. Bir seramiği temizlemek için 30-40 dakika harcamak gerekebilir. Bu nedenle temizleme işinde tecrübe kazanmak gerekir.

Temizlenen seramikler paketlenerek firmaya gönderilir. Seramiklerin zarar görmemesi için paketleme işi oldukça önemlidir.

Seramik temizleyen kişilerin tecrübe kazanması gerektiğini söylemiştim. Bu süreçte çeşitli aletleri kullanmaları gerekir. Yani kolay bir iş olmadığını bilmelisiniz. Tecrübeli bir kişi 7-8 saat çalışarak günde 8-10 adet seramik temizleyebilir.

Seramik başı 3-5 TL para verilir. Yani günde maksimum kazanç 50 TL olabilir. Aylık olarak düşünüldüğünde 1000 – 1500 TL kazanılabilir.

Seramik işinin dışında, çini boyama işleri de verilmektedir. Genellikle çininin önemli olduğu Kütahya ve çevresinde, ev hanımlarına ufak kurslar verilir. Daha sonra kolaydan başlamak üzere işler verilir. Çinileri boyayan ev hanımları paketleyerek firmaya gönderirler.

Çinilerin büyüklüğüne göre 2-10 TL arasında para kazanılır. Günde 7-8 saat çalışılarak günde 40-50 TL kazanılabilir.

Her iki işte de kaliteli işçilik çıkarmak önemlidir. Firmaların dikkat ettiği en önemli özelliklerden biri de zamanında teslim. Ayrıca işe devam edilmesi de firmaların değerlendirdiği önemli faktörlerdendir.

İnternet sitelerinden ya da çevrenizde bu gibi işlerde çalışanlardan seramik temizleme veya çini boyama işi alabilirsiniz.

Evde Paketleme İşleri 2020

Eve iş veren firmalar arasında paketleme işi veren firmalar da vardır. Ayrıca evlere en çok verilen işlerden biri de paketleme işidir. Paketleme işinde ürünlerin paketlenip satışa hazır hale getirilmesi yapılır. Yani ürünü hazırlamanın son hamlesidir.

Firmalar paketleme işine çok ihtiyaç duyarlar. Kendi paketleme personelleri bulunmasına rağmen hızlı bir üretim olduğunda personel eksikliği duydukları için evlere iş verirler. Çünkü yeni personel almak daha masraflı olabilir.

Peki evde paketleme işinde hangi ürünler yollanır?

 1. Giyim ürünleri (pantalon, tişört, şapka, ceket, pijama, çorap gibi)
 2. Hediyelik eşyalar (tesbih, saat, yapay çiçek, kolye, bileklik, kalem, el işi ürünleri gibi)
 3. Gıdalar (fındık, badem, antep fıstığı, fıstık, leblebi gibi)
 4. Şeker ve tatlılar

Yukarıda verdiğim çoğu ürün paketlenmek üzere evlere gönderilmektedir. Ancak bu ürünleri paketlettiren firmalar, büyük firmalar değildir. Daha çok yerel çaplı ve iç piyasaya arz eden firmalar, evlere paketleme işleri verir.

Evde paketleme işleri çok kazanç sağlamaz. Bu işi ek gelir olarak düşünebilirsiniz. Zaten firmaların evlere iş vermesinin sebebi, masrafları aza indirmektir.

Böyle firmalardan iş alabilmek için internette evde paketleme işi 2020 şeklinde aramalar yapabilirsiniz. Emin olun illa ki size de bu tarz işlerden veren firmalar karşınıza çıkacaktır.

Evden Yapılabilecek Diğer İşler

evde para kazanmaBen blogumda evden yapılabilecek işler neler size daha önce detaylı olarak anlatmıştım. Evde para kazanma yolları adlı yazımı incelerseniz, bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ancak bilgilendirme amacıyla burada da açıklama yapacağım. Evlerde yapılabilecek birçok iş bulunuyor. Bunların çoğu internet üzerinden rahatlıkla yapılabiliyor. İster elinizdeki sermayeyle paranızı değerlendirebilirsiniz, isterse yeni işler yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde para kazanmak için yapmamız sahip olmamız gereken en önemli şey internet bağlantısıdır. Tabi internete bağlanabilecek akıllı telefon ve bilgisayar olması da gerekmekte.

Tüm bunlara sahipseniz evde para kazanma yolları içersindeki yöntemlerden kendininize uygun olanını seçerek iş yapmaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Birçok firma, aynı yukarıdaki işlerde anlattığım gibi masrafları azaltmak amacıyla evden çalışan personellere ihtiyaç duymaktadır. Mesela çağrı merkezi çalışanları ve sanal asistanlar.

Bu kişiler evlerinden çalışarak aynı şirkette çalışıyor gibi işlerini devam ettirebilirler. Bunun dışında makale yazma, Udemy’de kurs verme, blog açma, e-kitap yazma gibi işler de internet üzerinden yapılabilir.

İnternetle pek aranız yoksa ne iş yapabilirsiniz? Evde sabun, losyon ve mum üreterek, ütü yaparak, yemek yaparak, çocuk ve yaşlı bakıcılığı yaparak para kazanabilirsiniz.

İŞKUR Evlere İş Veriyor Mu?

Türkiye İş Kurumu, bildiğiniz üzere işsiz olan birçok kişiye iş sağlamaktadır. Ayrıca işsizlere de belirli şartların sağlanması dahilinde belirli süreliğine işsizlik maaşı da vermektedir.

Firmalar personel arayışı için İŞKUR’a başvurmakta. Çünkü burada biriken başvurulardan geniş bir iş arayan portföyü oluşmaktadır. İŞKUR’dan alınan personeller, sigorta yapılarak belirli ücretlerle çalıştırılmaktadır.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta, İŞKUR’dan alınacak personellerin işe gitmesidir. Yani uzaktan çalışmak isteyenlere yönelik iş bulmak zordur. Uzaktan çalışmaktan kasıt, evde çalışmak.

Yukarıda verdiğim firmalar gibi evlere iş göndermez.

Sonuç olarak İŞKUR evlere iş göndermez diyebiliriz. Ancak kurumun websitesinde çeşitli ilanlar oluşabilir. Onları takip ederek kendinize uygun işleri seçebilirsiniz. Belki de uzaktan çalışacak işleri burada bulabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Eve iş veren firmalar arıyorsanız, çeşitli araştırmalar yapmanız gerekmekte. Bunun için ilan sitelerini ve sosyal medya gruplarını kullanabilirsiniz.

Sahibinden.com, Kariyer.net gibi siteler bu işlere en çok rastlayabileceğiniz sitelerdir. Bunların dışında Facebook gruplarını da tarayabilirsiniz.

Facebook hesabınıza girerek, İstanbul eve iş veren firmalar, Ankara eve iş veren firmalar, İzmir eve iş veren firmalar, kargo ile evlere iş veren firmalar ve eve paketleme işi veren firmalar gibi terimleri kullanarak aramalar yapıp, karşınıza çıkan gruplara katılabilirsiniz. Girdiğiniz gruplarda ara ara iş paylaşımları olacaktır. Başvuru numarasından iletişime geçerek kolayca işi alabilirsiniz.

Yazımda eve iş veren firmalar ve evlere iş veren güvenilir firmalar neler detaylı olarak bahsettim. Siz de ek iş olarak bu işleri yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Eve İş Veren Firmalar Neler?

Evlere iş veren firmalar, genellikle paketleme, iplik temizleme, ipe boncuk dizme, seramik temizleme ve düğme dikme işleri vermektedir. Bu işlerle ilgili her bölgede farklı firmalar hizmet vermekte ve ilanlar bölgesel olarak yapılmaktadır. Siz de kendi gölgenizden bir firma bulabilmek için internetten evlere iş veren güvenilir firmalar araştırması yapmalısınız.

Evlere İş Veren Yerler ve Telefon Numaraları Neler?

İlan sitelerinde bulduğunuz firmaların çeşitli iletişim bilgileri karşınıza çıkacak. Burada bazen başvuru formlarının doldurulması istenecek, bazense sizin iletişime geçmeniz beklenecek. Siz de bunları kullanarak işe ulaşabileceksiniz.

Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar Neler?

Ürünlerini paketlettirmek, iplikleri temizletmek, düğme diktirmek, seramik temizletmek amacıyla firmalar evlere iş gönderirler. Buluncuğunuz bölgelerdeki ya da kargo süresi kısa olan yerlerdeki fabrikalardan bu işleri alabilirsiniz.

İnternet Üzerinden İş Veren Firmalar Neler?

Birçok firma internet üzerinden ilanlar açarak işler verebilmekte. Bunun için özel oluşturulmuş internet siteleri ve sosyal medya sayfaları bulunmakta. Ufak araştırmalarlar bu işleri alabilirsiniz. Ayrıca bazı işler de bilgisayar üzerinden olabilmektedir.

Para kazanma yolları üzerinde uzun yıllardır araştırma yapıyor ve bu yolları deniyorum. Edindiğim tecrübeleri sizinle paylaşmak istiyorum. Reklam, fikir ve önerileriniz için parakazanmarehberi@yandex.com mail adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

131 YORUMLAR

 1. Merhabalar Derya Özdemir Ankara evliyim 1 çocuğum var 37 yaşındayım ek işe ihtiyacım var evim müsait 1 odamı bu iş için kullanabilirim. Yardımlarınızı rica ederim

  • Merhaba istanbul yesilpinarda oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Paketleme işi olabilir. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim. El becerimde çok iyidir.

 2. Merhabalar bebeğim olduğu için çalışamıyorum.. eve paketleme işi,boncuk dizme, nikah şekeri yapımı gibi iş almak istiyorum… El becerim çok iyi ve hızlıdır… Yardımcı olursanız çok sevinirim…

  • Istanbul avcılar da evlere ıs veriyorum plastik oyuncak ilgileniyor iseniz dönüş yapın ödemeler haftalık olup is çok basittir meil adresim ailem.kaya01@gmail buradan ulaşa bilirsiniz

  • salgın nedeniyle esimde bende calısmıyoruz cok acil ödemelerimiz var yardımcı olursanız cok seviniriz simdiden tesekkurler

 3. ben 35 yaşındayım pandemi den dolayı işimi kaybettim kızımla yaşıyorum ve bir geçim kaynağım yok. el sanatları kurs öğreticisiyim paketleme işini rahatlıkla üstlenebilirim. yani bu iş tam bana göre hem geçinmem için yardımcı olur hemde severek özenle yapabilirim.

 4. Merhaba adım zehra 20 yaşındayım kocaeli ‘nde yaşıyorum okuyorum öğrenciyim. Babam öğretmen biz de annemle eve ek bir gelir sağlamak için paketleme işi yapmak istiyoruz. Zaten uzun zamandır el işleriyle uğraştığımız için elimiz bu tarz işlere yatkın. Eğer sizde bizi uygun görürsenin verdiğiniz işleri seve seve yapmayı bekliyoruz..

 5. Merhaba ben Kayseri’den Emine Göktaş 3 çocuğum var eşim salgın sebebiyle şuanda çalışmamaktadır evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Maraba ve ayşe dırmıkcı istanbul kucukcekmecede oturuyorum sefakoyde oturuyorum paketleme işi istiyorum evime mumkunmu acaba çok ihtiyacım var

  • Corona yüzünden ıssız kaldım acil iş arıyorum evde paketleme işini ben ve eşim rahatlıkla yapabiliriz ilginiz için ts ler

 7. Merhaba tekirdag merkezde oturuyorum. Pandemiden dolayı işimi kaybettim. Evde paketleme işine ihtiyacım var. Elim hizli ve çabuktur.

  • Merhaba evlere ıs veriyorum plastik oyuncak ilgileniyor iseniz dönüş yapın ödemeler haftalık olup is çok basittir meil adresim ailem.kaya01@gmail buradan ulaşa bilirsiniz

 8. Merhaba adım meryem muhammed 4 çocuğum var yabancıyım evde yapacak işe ehtiyacim var evde paketleme işi yapabilirim istanbul küçükçekmecede oturuyorum teşekkürler dönüş yaparsınız sevinirm

 9. Merhaba . Evde paketleme işi yaparak eşime destek olmak istiyorum . El işine elim yatkındır . Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler .

 10. Adım Nurgül Selvi. Kahramanmaraş Onikişubatta yaşıyorum. Nişanlıyım. Ben ve nişanlım işten çıkarıldık. Düğün yapacağız. Kirada oturuyorum. Her işi yapabilirim. Elim yatkındır. Bu işi yapmak için fazlasıyla vaktim var ve bu işe çok ihtiyacım var. Ayrıca yanımda 1 arkadaşım ve nişanlım var.

 11. Merhaba işe çok ihtiyacımız var. Babamın işleri durgun 9 aydır calişamiyo işleri yok annem hastalığından dolayı calişamiyo ilaçlarının parasını devlet karşılamıyor tamamen özel maddi açıdan zorlanıyoruz. Ek bir gelirimiz de yok. Lütfen yardımcı olur musunuz gerçekten bu işe çok ihtiyacımız var en azından ihtiyaçlarımızı karşılarız.

 12. Ev hanımıyım istanbul Pendik güllübağlar da yaşıyorum elim çok hızlıdır günü gününe siparişleri hazır ederim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 13. Merhaba ben Seyhan İstanbulda oturuyorum ev hanımıyım evde paketleme işi istiyorum elim hızlıdır..ilgilenirseniz sevinirim ..

 14. Gaziosmanpaşa Küçükköy de oturuyorum, iki çocuk annesiyim ,biri bir buçuk yaşında eşim çalışmıyor,geçim sıkıntısı çekiyoruz

 15. Elif Yılmaz Kocaeli İzmit’te yaşıyorum evde paketleme işleri arıyorum 3 kişilik ekibiz elimiz hızlı ve yatkındır kapora istemeyen ciddi firmalarla çalışmak isterim getireceğiniz işleri büyük titizlik ve özenle yapıcamıza emin olabilirsiniz ihtiyacım var lütfen en kısa zamanda dönüş yapılırsa sevinirim hayırlı akşamlar saygılarımla

 16. Merhabalar ben Elmas İnce Bursa Osmangazi Hürriyet de ikametgah ediyorum 2 çocuk annesiyim eşimin aldığı maaş bize yeterli gelmiyor şuanda işsizim çocuklarımdan bir tanesi üniversitesi diğeri ortaokul öğrencisi eve katkıda bulunmak istiyorum bu konu geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum acil işe ihtiyacım var teşekkür ederim

 17. Merhaba istanbul beylikdüzünde oturuyorum eşim çalışmıyor ev hanımıyım bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 18. 18 yaşındayım annem ile birlikte evde paketleme işi arıyoruz
  İzmir bayraklı gümüşpala da oturuyoruz her türlü paketlemeyi yapariz 2 haftada 2500, 3000 arası ürün çıkarabiliriz
  Lütfen geri dönüş yapın.

 19. İstanbul esenlerde oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum çocuğum olduğu için çalışamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 20. Paketleme işinden önceden deneyimim var ve elim yatkiz ve el isim hızlıdır. Üniversite öğrencisi olup elim boştur ve kısa sürede baya bir iş yapabilecegime inanıyorum. 21 yaşında olup konya Karapınar da ikamet etmekteyim

 21. Evime katkıda bulunmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim her türlü paketleme işi yapabilirim Tekirdağ Süleymanpaşa

 22. evliyim çalışmıyorum evde paketleme işi yapabilirim istanbulda sancaktepe/Samandıra da oturuyorum dönüş sağlarsınız sevinirim

 23. Merhaba Hatay da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum temiz çalışırım elim yatkındır ailemle bu işi yapabilirim.

 24. İstanbul Avrupa halkalı’da oturuyorum evde çalışmak istiyorum daha önceden paketleme yaptığım paketleme temizleme balon paketleme iplik iplik temizleme ben yapamayacağım iş yok hepsinde yaparım işte çok ihtiyacım var

 25. İstanbul Esenyurt balık yolunda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.elim yatkındır.lütfen yardımcı olurmusunuz

 26. Aydın Didimde oturuyorum evde is yapmak istiyorum kargo ile alır kargo ile teslim edilebilir otobüs şirketi ilede kargo gönderebilirim evde paketleme ,iş temizleme vs her şey yapabilirim yaptırabilirim yuksek iş yaptirma ve yapma potansiyeline sahibim acil cevap meil adresime gönderilirse sevinirim

 27. Merhaba evlere paketleme işi konusunda teminat sunmak suretiyle ve gerekli işveren ve işçi güvenliğinin hukuken sağlandığı koşullar ile ilgili firmalardan evlere iş vermek üzere eş bir deyişle taşeron olarak firmalardan iş almak talebimiz bulunmaktadır. İlgilenenlerin 0531 235 28 65 nolu GSM numarası ile irtibat sağlamaları rica olunur .

 28. Merhaba İstanbul Beykoz da ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum ekibim var 2 cocuk annesiyim calışmaya cok ihtiyacım var işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz 0534 584 36 64 numaramdan ulasabilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim tşklr

 29. Merhaba ben Ankara’da oturuyorum iki çocuk annesiyim çocuklardan biri 7 diğeri 2.5 yaşında ekonomik olarak çok zorluk çekiyorum evde ek iş istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 30. Kirikkalede otiruyorum cok fazla disari cikma imkanim yok onun icin evde yapip kazanc elde edebilecegim bir is ariyorum daha once bas vurdugum yerler oldi fakat depozito istiyorlar nice paralri yananlar oldu depozito olmadan olmuyormu

 31. İşe ihtiyacım var evde paketleme işi için 3 kişiyiz Ankara’da ikamet ediyorum haftanın 7 günü günde 12 saat çalışırız siparişleri istenilen gün ve saatte teslim ederiz.

 32. Konya Ereğlide yaşıyorum lise mezunuyum gercekten bu işe cok ihtiyacım var elim hızlıdır her isi temiz ve düzgün bir sekilde yaparım lutfen geri dönüş yapın

 33. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.El becerisi ve el sanatlarında tecrübeliyim.İstanbulda oturuyorum.Bilgilerinize sunarım.

 34. Merhaba üniversite mezunuyum iş bulamıyorum şu dönemde evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş sağlarsanız çok mutlu olacağım,düzenli iş hızlı teslimat yaparım, şimdiden teşekkür ederim.

 35. Merhaba,Ankara ‘dayim ve 3 kisiyiz.paketleme işine ihtiyacimiz var ve oğrenciyiz.her gun yapabiliriz.Lutfen geri donuş yapar misjniz.

 36. Manisa’da oturuyorum , üniversite öğrencisiyim , kendime eğitimim için kullanabileceğim bir ek gelir kapısı arıyorum. Evde paketleme işini yapabileceğime inanıyorum. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim..

 37. İzmir de oturuyorum evde yapılabilecek her tür iş için hazırım, paketleme takı vs hepsi acil dönüş bekliyırum

 38. Evde paketleme işine acil ihtiyacım var, yardımcı olmanızı rica ediyorum. İşleriniz itina ile yapılır ve zamanı da teslim edilir,

 39. Mrblar ben evde paketleme nikah sekeri kuruyemis gibi paketleme is istiyorm yardimci olursanz cok sevinirim guvenilir bi is istiyorm tesekkurler simdiden

 40. Bende paketleme işi yapmak istiyorum çok fazlasıyla boş zamanım var hem onu değerlendirmiş olurum.hemde para kazanmış olurum elim hızlıdır bu konu da

HADİ BİR YORUM BIRAK!

Yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya adınızı girin.