Eve İş Veren Firmalar 2021 [Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar]

Eve iş veren firmalar, birçok kişi tarafından araştırılmakta. Çünkü birçok kişi işe gitmeden evde çalışmak isteyebiliyor. Özellikle ev hanımları ve bazı öğrenciler, evlerinden çalışarak para kazanmak istiyorlar. Bu nedenle evlere iş veren firmalar neler sizlere anlatacağım. Böylece siz de eve iş almak istiyorum dediğinizde, ne yapabileceğinizi bileceksiniz.

Normal zamanlarda evden çalışmak, genelde ev hanımlarının tercih ettiği işler olsa da günümüzde işi olmayan birçok erkek de evden çalışabilmekte.

Son zamanlarda mücadele ettiğimiz Coronavirüs nedeniyle bir takım tedbirler alınmaya başlandı ve çoğu yer kapandı. İlerleyen süreçte, sokağa çıkma yasağı gibi ek tedbirler gelirse, birçok kişi işe gidemeyebilir. Böylece evde iş yapmaları gerekebilir. 

İşte bu sebeple ben de eve iş veren firmalar hakkında sizi bilgilendirerek, her türlü durumda nasıl para kazanabileceğinizi göstermek istiyorum.

Öncelikle firmaların neden evlere iş verdiğini anlatalım. Firmalar maliyetlerini düşürmek amacıyla evde ek iş arayanlar için bir takım işler vermektedir. Böylece hem personel çalıştırmayarak maliyetlerini düşürürler hem de daha çok iş yaptırabilirler.

Bu işler, zor olmayan işler oluyor genelde. Evde ek iş arayanlar rahatlıkla yapabileceği paketleme, etiketleme gibi. Bazıları da internet üzerinden iş veren firmalar aracılığıyla geliyor ve bilgisayar üzerinden işler olabiliyor.

Eve İş Veren Firmalar 2021

Fabrikalar ya da fabrikalarla ek iş yapmak isteyenlerin arasında bağlantı kuran fason firmalar, evlere iş dağıtırlar. Genellikle büyük şehirlerde bu tarz işlerin bulunması kolaydır. Tabi ki sanayi sektörünün gelişmiş olduğu çoğu bölgeden evlere iş gönderen firmalar bulmak mümkündür.

Evlere iş veren firmalar maliyetleri düşürmek için bu yola başvururlar. Bu işleri yapmak için personel tutmak yerine masrafların azalmasını ve hızlı iş yapılmasını amaçlarlar.

Firmalar evlere hangi işleri verir?

 • İpe boncuk dizme işi (boncuk firmaları)
 • İplikleri ayırma işi (tekstil firmaları)
 • Elbise düğmesi dikme işi (tekstil firmaları)
 • Paketleme işleri
 • Nikah şekeri yapımı
 • Ütü ve yıkama işi
 • Çini boyama işi
 • Evlere makrome işi verenler

Yukarıda vermiş olduğum işler, Türkiye çapında en çok evlere gönderilen işlerdir. Bu gibi işler için evlere is veren firmalar çeşitli başvurular alırlar ve deneme amacıyla evlere ufak işler gönderirler. Eğer memnun kalırlarsa, işi devamlı yollarlar.

Bunun dışında referans yöntemiyle de iş alınabilir. Mesela bir komşunuz işi yaparken, ben de yapmak istiyorum dediğinizde, firma arada komşunuz olduğu için size de güvenerek iş yollayabilir. Böylece sizde evlere iş veren firmalar aracılığıyla ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

Firmalar işleri kargo ile yollayabildiği gibi yakın çevredeki evlere kendi servisleriyle de bırakabilmektedirler. Aynı şekilde yapılan işler kargo ile yollanabilir ya da servislere teslim edilebilir.

Evde İplik Temizleten Firmalar 2021

Tekstil firmaları ürettikleri ürünlerin düzeltilmesi ve dışarıdan güzel görünmesi için fazlalık olan ipleri temizletirler. İpleri temizlemek için evlere paket paket, çuval çuval elbiseleri gönderirler. Evde çalışanlar da bu elbiselerin kenarlarındaki iplikleri makaslarla kesip temizlerler.

Bu süreçte birçok önemli elbise firmasının da ürünlerini görebilirsiniz. Markalarına önem verdikleri için temizlik yapılmayan elbiseleri müşterilere vermek istememektedir. Bu nedenle bu iş sürekli olacak işlerden biridir.

İplik temizleme işinde genellikle tişört, gömlek, kazak, pantolon, eldiven, şapka ve çorap gibi ürünler kullanılmaktadır. Tekstil sektörü, fabrikadan evlere is vererek bu döngüyü devam ettirirler.

İp temizleme işi dışarıdan kolay görünse bile adetlerin çok olduğunu düşünürsek, o kadar da kolay olmayabilir. Çünkü evlere gelen işler 10.000 – 20.000 adet olmaktadır ve bunların belirlenen sürede hazır hale getirilip yollanması gerekmektedir.

Bu gibi bir iş yapacaksanız, çok çalışacağınızı ve çok yüksek ücretler kazanamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

Evde iplik temizleten firmalar neler, hangileri iş veriyor diye merak ediyorsanız çeşitli ilan sitelerini kontrol edebilir ve iş alabilirsiniz. Özellikle Kariyer.net gibi siteleri incelemenizi tavsiye ederim. Ayrıca bazı sosyal medya grupları ya da sayfalarında da bu işleri bulabilirsiniz. Böylece hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Seramik Temizleme ve Çini Boyama İşi Veren Firmalar 2021

Seramik fabrikaları ürettikleri seramiklere son rötuşların yapılması amacıyla temizleme işine ihtiyaç duyarlar. Bunun içinde evde iş yapanlara seramikleri yollarlar ve seramikleri temizlemelerini isterler.

Seramik temizleme işini genelde ev hanımları yaparlar. Ancak bu iş pek kolay bir iş değildir. Bir seramiği temizlemek için 30-40 dakika harcamak gerekebilir. Bu nedenle temizleme işinde tecrübe kazanmak gerekir.

Temizlenen seramikler paketlenerek firmaya gönderilir. Seramiklerin zarar görmemesi için paketleme işi oldukça önemlidir.

Seramik temizleyen kişilerin tecrübe kazanması gerektiğini söylemiştim. Bu süreçte çeşitli aletleri kullanmaları gerekir. Yani kolay bir iş olmadığını bilmelisiniz. Tecrübeli bir kişi 7-8 saat çalışarak günde 8-10 adet seramik temizleyebilir.

Bu şekilde eve ek iş veren firmalar, seramik başı 3-5 TL para verilir. Yani günde maksimum kazanç 50 TL olabilir. Aylık olarak düşünüldüğünde 1000 – 1500 TL kazanılabilir.

Seramik işinin dışında, çini boyama işleri de verilmektedir. Genellikle çininin önemli olduğu Kütahya ve çevresinde, ev hanımlarına ufak kurslar verilir. Daha sonra kolaydan başlamak üzere işler verilir. Çinileri boyayan ev hanımları paketleyerek firmaya gönderirler.

Çinilerin büyüklüğüne göre 2-10 TL arasında para kazanılır. Günde 7-8 saat çalışılarak günde 40-50 TL kazanılabilir.

Her iki işte de kaliteli işçilik çıkarmak önemlidir. Firmaların dikkat ettiği en önemli özelliklerden biri de zamanında teslim. Ayrıca işe devam edilmesi de firmaların değerlendirdiği önemli faktörlerdendir.

İnternet sitelerinden ya da çevrenizde bu gibi işlerde çalışanlardan seramik temizleme veya çini boyama işi alabilirsiniz.

Evde Paketleme İşleri 2021

Eve iş veren firmalar arasında paketleme işi veren firmalar da vardır. Ayrıca evlere en çok verilen işlerden biri de paketleme işidir. Paketleme işinde ürünlerin paketlenip satışa hazır hale getirilmesi yapılır. Yani ürünü hazırlamanın son hamlesidir.

Firmalar paketleme işine çok ihtiyaç duyarlar. Kendi paketleme personelleri bulunmasına rağmen hızlı bir üretim olduğunda personel eksikliği duydukları için evlere iş verirler. Çünkü yeni personel almak daha masraflı olabilir. Evde paketleme işi yapanların yorumları genellikle öğrenciler ve ev hanımlarından geldiğini görebilirsiniz.

Peki evde paketleme işinde hangi ürünler yollanır?

 1. Giyim ürünleri (pantolon, tişört, şapka, ceket, pijama, çorap gibi)
 2. Hediyelik eşyalar (tesbih, saat, yapay çiçek, kolye, bileklik, kalem, el işi ürünleri gibi)
 3. Gıdalar (fındık, badem, Antep fıstığı, fıstık, leblebi gibi)
 4. Şeker ve tatlılar

Yukarıda verdiğim çoğu ürün paketlenmek üzere evlere gönderilmektedir. Ancak bu ürünleri paketlettiren firmalar, büyük firmalar değildir. Daha çok yerel çaplı ve iç piyasaya arz eden firmalar, evlere paketleme işleri verir.

Evde paketleme işleri çok kazanç sağlamaz. Bu işi ek gelir olarak düşünebilirsiniz. Zaten firmaların evlere iş vermesinin sebebi, masrafları aza indirmektir.

Böyle firmalardan iş alabilmek için internette evde paketleme işi 2021 şeklinde aramalar yapabilirsiniz. Emin olun illa ki size de bu tarz işlerden veren firmalar karşınıza çıkacaktır.

Evlere Makrome İşi Verenler 2021

eve iş veren firmalar ve evlere makrome işi verenlerEvde makrome işi veren firmalar evde makrome örebilecek bayanlar arıyorlar. Peki makrome nedir? Makrome işi bir düğümleme sanatıdır. Herhangi bir araç gerektirmeden elle örülmektedir. Bu sanat gemici düğümlerinden esinlenerek ortaya çıkmıştır.

aslında bakacak olursanız makrome düğüm tekniklerini öğrenmek oldukça kolaydır. Şimdilerde bohem tarzında daha da popüler hale gelmesiyle bir iş koluna dünüştü diyebilirim.

Makrome örerek ne üretebilirim dediğinizi duyar gibiyim. Ev dekorasyonu için makrome duvar süsleri, makromeden çanta, yine ev dekorasyonu için makromeden salıncaklar vb. pek çok alanda pek çok ürün üretebilirsiniz.

Evde makrome işi veren firmalar ise size sipariş üzerine parça başı işler verecektir. İşin boyutuna ve modeline göre değişse de parça başına hatrı sayılır miktarda paralar kazanabilirsiniz.

Evden Yapılabilecek Diğer İşler

evde para kazanmaBen blogumda evden yapılabilecek işler neler size daha önce detaylı olarak anlatmıştım. Evde para kazanma yolları adlı yazımı incelerseniz, bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ancak bilgilendirme amacıyla burada da açıklama yapacağım. Evlerde yapılabilecek birçok iş bulunuyor. Bunların çoğu internet üzerinden rahatlıkla yapılabiliyor. İster elinizdeki sermayeyle paranızı değerlendirebilirsiniz, isterse yeni işler yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde para kazanmak için yapmamız ve sahip olmamız gereken en önemli şey internet bağlantısıdır. Tabi internete bağlanabilecek akıllı telefon ve bilgisayar olması da gerekmekte.

Tüm bunlara sahipseniz evde para kazanma yolları içersindeki yöntemlerden kendininize uygun olanını seçerek iş yapmaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Birçok firma, aynı yukarıdaki işlerde anlattığım gibi masrafları azaltmak amacıyla evden çalışan personellere ihtiyaç duymaktadır. Mesela çağrı merkezi çalışanları ve sanal asistanlar.

Bu kişiler evlerinden çalışarak aynı şirkette çalışıyor gibi işlerini devam ettirebilirler. Bunun dışında makale yazma, Udemy’de kurs verme, blog açma, e-kitap yazma gibi işler de internet üzerinden yapılabilir.

Örneğin makale yazma işini de eve ek iş veren bir firma olarak düşünebilisiniz. Eğer araştırmayı seviyor ve kaleminize güveniyorsanız bu işi yapmak sizin için çok keyifli olacaktır.

Bu işe içerik üreticiliği de deniyor. Online olarak çalışan içerik ajansları, içerik talep eden firmaların yazılmasını istediği çeşitli konulardaki yazıları size gönderir ve kelime başı para öder. Bu işi çok detaylı anlattığım bir yazım var blog içinde. İlgilenenler için mutlaka okumalarını tavsiye ediyorum.

İnternetle pek aranız yoksa ne iş yapabilirsiniz? Evde sabun, losyon ve mum üreterek, ütü yaparak, yemek yaparak, çocuk ve yaşlı bakıcılığı yaparak para kazanabilirsiniz.

İŞKUR Evlere İş Veriyor Mu?

Türkiye İş Kurumu, bildiğiniz üzere işsiz olan birçok kişiye iş sağlamaktadır. Ayrıca işsizlere de belirli şartların sağlanması dahilinde belirli süreliğine işsizlik maaşı da vermektedir.

Firmalar personel arayışı için İŞKUR’a başvurmakta. Çünkü burada biriken başvurulardan geniş bir iş arayan portföyü oluşmaktadır. İŞKUR’dan alınan personeller, sigorta yapılarak belirli ücretlerle çalıştırılmaktadır.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta, İŞKUR’dan alınacak personellerin işe gitmesidir. Yani uzaktan çalışmak isteyenlere yönelik iş bulmak zordur. Uzaktan çalışmaktan kasıt, evde çalışmak.

Yukarıda verdiğim firmalar gibi evlere iş göndermez.

Sonuç olarak İŞKUR evlere iş göndermez diyebiliriz. Ancak kurumun websitesinde çeşitli ilanlar oluşabilir. Onları takip ederek kendinize uygun işleri seçebilirsiniz. Belki de uzaktan çalışacak işleri burada bulabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Eve iş veren firmalar arıyorsanız, çeşitli araştırmalar yapmanız gerekmekte. Bunun için ilan sitelerini ve sosyal medya gruplarını kullanabilirsiniz.

Sahibinden.com, Kariyer.net gibi siteler bu işlere en çok rastlayabileceğiniz sitelerdir. Bunların dışında Facebook gruplarını da tarayabilirsiniz.

Facebook hesabınıza girerek, İstanbul eve iş veren firmalar, Ankara eve iş veren firmalar, İzmir eve iş veren firmalar, kargo ile evlere iş veren firmalar ve eve paketleme işi veren firmalar gibi terimleri kullanarak aramalar yapıp, karşınıza çıkan gruplara katılabilirsiniz. Girdiğiniz gruplarda ara ara iş paylaşımları olacaktır. Başvuru numarasından iletişime geçerek kolayca işi alabilirsiniz.

Yazımda eve iş veren firmalar ve evlere iş veren güvenilir firmalar neler detaylı olarak bahsettim. Siz de ek iş olarak bu işleri yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Eve İş Veren Firmalar Neler?

Evlere iş veren firmalar, genellikle paketleme, iplik temizleme, ipe boncuk dizme, seramik temizleme ve düğme dikme işleri vermektedir. Bu işlerle ilgili her bölgede farklı firmalar hizmet vermekte ve ilanlar bölgesel olarak yapılmaktadır. Siz de kendi gölgenizden bir firma bulabilmek için internetten evlere iş veren güvenilir firmalar araştırması yapmalısınız.

Evlere İş Veren Yerler ve Telefon Numaraları Neler?

İlan sitelerinde bulduğunuz firmaların çeşitli iletişim bilgileri karşınıza çıkacak. Burada bazen başvuru formlarının doldurulması istenecek, bazense sizin iletişime geçmeniz beklenecek. Siz de bunları kullanarak işe ulaşabileceksiniz.

Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar Neler?

Ürünlerini paketlettirmek, iplikleri temizletmek, düğme diktirmek, seramik temizletmek amacıyla firmalar evlere iş gönderirler. Buluncuğunuz bölgelerdeki ya da kargo süresi kısa olan yerlerdeki fabrikalardan bu işleri alabilirsiniz.

İnternet Üzerinden İş Veren Firmalar Neler?

Birçok firma internet üzerinden ilanlar açarak işler verebilmekte. Bunun için özel oluşturulmuş internet siteleri ve sosyal medya sayfaları bulunmakta. Ufak araştırmalarlar bu işleri alabilirsiniz. Ayrıca bazı işler de bilgisayar üzerinden olabilmektedir.

Evde Paketleme İşleri Güvenilir Mi?

Her işte olduğu gibi evde paketleme işini de suistimal eden kişiler, ek iş arayan ve aile bütçesine katkı yapmak isteyen kişileri dolandırabiliyor.

Belli bir meblağ kapora karşılığında iş göndereceklerini, işi yaptığınızda ve ödemenizi alacağınız tarihte size kaporanızı iade edeceklerini söyleyebilirler.

Eğer çevrenizde bu işi yapan kişiler varsa ve referanslık yapabiliyorlarsa o kişiler aracılığı ile bu işi yapmanızı tavsiye ederim.

 

…..

Para kazanma yolları üzerinde uzun yıllardır araştırma yapıyor ve bu yolları deniyorum. Edindiğim tecrübeleri sizinle paylaşmak istiyorum. Reklam, fikir ve önerileriniz için parakazanmarehberi@yandex.com mail adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

297 COMMENTS

 1. Slmlar ben karaman merkezde yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum elim çok hızlıdır ve resme el işlerine boyama vs işlerinde yetenekliyim

 2. Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum güneşli bağcılarda ikamet ediyorum çok ihtiyacım var teşekkür ederim

 3. Uşakta oturuyorum. Ev hanımıyım. Evde yapacağım paketleme işi istiyorum.eve katkıda bulunmak istiyorum. Lise mezunuyum.1 oğlum var. Eşimden ayrıyım. 38 yaşındayım.bana yardimci olursaniz çok sevinirim.teşekürler. bana acil iş lazım. 05446489683

 4. merhaba …yarı engelliyim sağ elimden evde paketleme işi arıyorum İSTANBUL-Beylikdüzü….05070789658…ADRES:Marmara mahallesi Kocatepe caddesi 212 Eminevim marmara Evleri no:36 kat:9 BEYLİKDÜZÜ-İSTANBUL…..SAYGILAR

 5. izmirde narlıderede yaşıyorum emekliyim ailemle evde paketleme işi yapmak istiyorum

  • Oğrenciyim acil işe ihtiyacım var 5 kisiyiz en kucuğu 18 yaşnda her türlü paketleme işini yaparım her türlü yetisir lütfen yardmcı olun bana.

 6. İse çok ihtiyacım var ve elimde baya yatkındır ve hemen kavriyorum işi titizliklen yaparım lütfen versen nayinizi brkliyorum

 7. Merhabalar. Ev hanımıyım, 2 tane çocuğum var ve işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz. Ordu’da ikamet ediyorum.

 8. merhaba izmir menemen de oturuyorum ıkı cocugum var . eşim işsiz paketleme işi yaparım. deneyimliyim ve hızlı teslimat yaparım

 9. Merhaba iyi günler ben daha önce paketleme ve süsleme işlerinde çalıştım acil işe ihtiyacım var İstanbul sultanbeyli de ikamet etmekteyim elf_e126@outlook.com adresimden ulaşabilirsiniz teşekkürler.

 10. Eşimle gelinimle evde mumpaketleme çorap p catalkasik p vidapaketleme bunlarabenzecesit farketmez anlaşırız cünkükepevde bosoturuyoruz bahçeli evler Mahmutbey yolu sendurak görğülülüsokak no 26 2. İst

 11. Merhaba;
  Tarafınıza ulaşmış bulanarak evde nikah şekeri yapmak istiyorum, daha önceden davetiye ve nikah şekeri yapımında çalıştım ve elde nikah şekeri yaptım, kurdele yapımına kadar bilgim var. Evde sıcak silikon aletimde var. sadece kurdele yapımı için lehim makinesine ihtiyacım var onuda alacağım, elde paketleme işide yaptım. Dönüş yaparsanız çok sevinirim istanbul/ fatih

 12. Lütfen evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz Konya’da yaşıyorum

 13. Benim çok acil işe ihtiyaç var bana yardım eder misin acaba maddi durumuz çok kötü bu yüzden çalışmak istiyorum lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim 0544 467 83 97

 14. Merhabalar adım Melike ihracat ithalat firmasında satış danışmanı ve ayni anda tercümanım, hamileliğin 5 ayında evde oturmak zorunda kaldım eşim çalışmama izin vermiyor ve bundan dolayı boş zamanım çok . ev da ek işi yapmak istiyorum….. geri dönüş yaparsanız sevinirim

  tel+905423742809
  saygılarımla
  Melike

 15. Üç çocuk annesiyim tekstil mezunuyum 34 yaşındayım Ankara’da yaşıyorum ise ihyiyacim var

 16. Adım Selvi ÇAY, İstanbul Avcılar’da yaşıyorum evliyim. kirada oturuyoruz. Faturaları ödeyemiyoruz Biz hariç 2 arkadaşım daha var . Bu ve bunun gibi işleri yapmaya elim yatkındır. İşe ihtiyacımız var

  0541-286-82-09 ismailcay070494@gmail.com lütfen iletişime geçiniz

 17. Merhaba İstanbul Esenyurt da ikamet ediyorum evliyim çocuk yok ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 18. Konya akşehirde ikamet ediyorum paketleme işine ihtiyacım var ev hanımıyım işinizi temiz ve titizlikle yaparım gününde teslim ederim yardımcı olursanız çok sevinirim

 19. Merhabalar ben size darıcadan yazıyorum eşimin pandemiden dolayı düzgün işleri olmuyor o yüzden bu işe ihtiyacım paketleme işine lütfen

 20. Merhabalar pandemın başından itibaren çalişmıyorum paketleme yapabilirım banada yardımcı olursanız çok sevınırım teşekkürler simdi

 21. Merhaba bursa Yıldırım da oturuyorum evden yaoabilceğim her türlü iş olur daha önce yaptım fakat o firma kapandığı için yeni Bi yer arıyorum uzun süre devam ederim küçük cocugum oldugu için evden iş arıyorum 25 yadında hızlı ve pratik biriyim

 22. Mehmet YILMAZ
  İstanbul / esenler
  evde ek iş arıyorum.
  daha önce etiket işi yaptım.
  işleri 3-4 kişi yapacağız.
  güven açısından yüzyüzede görüşebiliriz.
  iletişime geçerseniz seviirim.
  mail attıktan sonra telefonlada görüşebiliriz.

 23. Merhaba 2 çocuğum var eşim asgari ücret alıyor.Ve bununla geçim oldukça zor evde süsleme ambalaj ve paketleme gibi işleri yapmak istiyorum. Kutlama ve özel günler için süsleme ve kutlama eşyası yapıp satıyorum.Bu tarz işlerde oldukça becerikliyim.Özel sipariş verildiği taktirde sürekli ve düzenli şekilde teslimat yapabilirim.Ekibim var ayda birden fazla bile teslimat yapabiliriz.Ulaşırsanız memnun kalırsınız.Gaziantep Şahinbeyde yaşıyorum.

 24. Merhaba 5 çocuklu bir ailenin kızıyım ailemle yaşıyoruz emekli maaşı ile ben ve kardeşlerimin eğitim ve diğer masraflarda zorlanıyoruz.Evde paketleme,ambalaj süsleme gibi işler alıp teslim ederek para kazanmak istiyoruz.Ailem ve komşularımız ile bu işi ekip şeklinde yaparak her ay düzenli ve eksiksiz teslimat yapabiliriz.Lütfen iletişime geçin.Benim ailem ve komşularımız ile ayda 2-3 teslimat bile yapabiliriz.

 25. Mersin Toroslar oturuyorum 3çocugum var kiradayım çok ihtiyacım var bana yardımcı olursanız cok sevinirim insallah donus saglarsınız elim her işe yatgın ve hızlı iş farketmez ihtiyacım çok var lütfen bana yardımcı olun ALLAH RAZI olsun

 26. Merhaba inegolde oturuyorum çok açil işe ihtiyacım var eşim fabrikası pandemiden dolayı kapadın ve 3 annesiyim bütün faturalar üstüste Kaldı 20 kişilik bir grupum var elim yatkın hertürlü paketle iş geli elimizden lütfen bana açil dönün

 27. Merhaba daha önce bütün paketleme işlerinden yaptık ekip basiyim 10 kisiz iş varsa alabilirz

 28. Merhaba sevim ben paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim istanbul sancaktepe de oturuyorum

 29. Evde paketleme işi yapmak istiyoeum işe ihticım var yardımcı olursanız sevinirim

 30. Pandemiden dolayi issizim lutfen ihtiyacim var kirikkalede yasiyorum geri donus yapabilirseniz sevinirim her turlu paketleme yaparim. Balon.kalem.nikah sekeri vs seyleri

 31. Merhaba
  Evde her türlü paketleme işi yapabiliriz. 3 kişiyiz. İhtiyacımız var yardımcı olur musunuz.
  0507 555 28 06

 32. Evde iş istiyorum paketleme işi ne olursa yaparım lütfen yardımcı olun eşim yok 2 oğlum var yasaklar yüzünden onların da işleri durdu yardım ederseniz çok sevinirim

 33. Merhaba adım Hafize Temizel evde yapmak için bir iş ariyorum ne olursa yaparim lütfen yardımcı olun lütfen çok ihtiyacım var

 34. ekibimle birlikte paketleme, boncuk, iplik temizleme gibi birçok iş yaptık. bu işler için küçük bir depomuz var ve bize oldukça yetiyor. 5 kişiyiz ve şuan da işe ihtiyacımız var. istanbul dan yazıyorum. sizden haber bekliyorum.

 35. Istanbul basaksehirdeyim ek ise ihtiyacım var paketleme, boncuk işleme, katlama, etiket gibi işler olabilir uzun yillar boncuk isleme yaptım tek kullanımlık havlu katlayip paketleme işi de yaptım

  • Ben Afyonkarahisar dan Satı şahin işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 36. Evde boyama , boncuk ,paketleme isi arıyorum. Evliyim ve issiz kaldık lütfen yardımcı olun

 37. İstanbul Sancaktepe de yaşıyorum
  kalem paketleme işine ihtiyacım var yadimci olun

 38. Merhaba ailecek evde paketleme isi yapmak istiyoruz acil dönüş yaparsaniz sevinirim.Büyukcekmece celaliyede oturuyorum acil ise ihtiyacim var

 39. Lütfen bizede yardımcı olun Zor durumdayız ihtiyacım var ellimden her iş gelir ne isterseniz yaparım

 40. Öğrenciyim işe ihtiyacım var sabun kına mum telefon kılıfı her türlü ürünü paketleyebilirim

 41. Evde giyim paketleme iplik temizleme etiket hazırlama alarm çakma kart hazırlama her türlü iş yaparım lütfen acilll İzmir

 42. Mrb istanbul esenyurtda oturuyorum 3 kisiyiz ve hizliyiz kizlarim falan var onlar yapacak ihtiyacimiz var yardimci olun allah icin telefondan ulasin evde paketleme isi icin diyin ararken issalh ararsiniz cevat 05385111578

 43. BURSA NİLÜFER GÖRÜKLEDE OTURUYORUM. ÇOK VAKTİM VAR. PAKETLEME VS HER İŞİ YAPABİLİRİM.ELİM HIZLIDIR VE ZAMANINDA TESLİM EDERİM.

 44. merhaba , sercan bozkurt, ögrenciyim ümraniye/istanbulda yaşıyorum. ailemden ayrı yaşıyorum evimin kirasını ödeme ve günlük masraflarımı karşılamak için bu işe ihtiyacım var.

 45. evde yapabileceğim bir iş istiyorum iş elişi örgü paketleme olabilir meslek lisesi mezunuyum elim işe yatkındır.hızlı temiz titiz ve itinalı şekilde işimi zamanında bitiririm.kırıkkalede oturuyoırum.teşekkür ederim.

  • Merhaba ismim Sena Ankara Keçiören ilçesinde yaşıyorum evliyim 1 çocuk annesiyim işe ihtiyacım var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Hertürlü ev işleri yapılır. Zamanından önce ürünleri teslim edebilirim, boş vaktim çoktur..

 46. İsmim Sinem Dinçer İstanbul esenler de ikamet etmekteyim evde işe ihtiyacım var 6 aylık Bi bebeğim var en azından onun giderlerini halletmek için bilgi verirseniz sevinirim

 47. Ben evimde ek iş yapmak istiyorum.

  1. SABUN PAKETLEME
  2. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME
  3. TESBİH PAKETLEME
  4. KINA PAKETLEME
  5. MUM PAKETLEME
  6. PLASTİK ve KARTON BARDAK PAKETLEME
  7. TELEFON KILIFI PAKETLEME
  8. VİDA PAKETLEME
  9. BONCUK PAKETLEME
  10. DUŞ BAŞLIĞI MONTAJI ve PAKETLEME
  11. BAĞCIK TOPLAMA ve PAKETLEME
  12. BEBEK TELSİZİ PAKETLEME
  13. ERZAK KUTUSU PAKETLEME
  Cep: (0534) 363 23 29

 48. Bursa_Osmangazi beş kişilik bir aileyiz paketleme işi varsa bilgi almak istiyorum…

  Saygılar_

 49. Meraba kolay gelsin. Ben de çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Manisa Soma da oturuyorum.

 50. 6kisilik ailem var çok ihtiyacım var daha önce kapak kapatma işi yaptım ama bitti
  Çok aradım ama bulamadım nolur yardımcı olun DÜZCE de duruyorum

 51. Merhaba benim evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen geri dönüş yaparmısınız İstanbul okmeydınıda oturuyorum

 52. Yağmur İrem Şengül. 23 yaşındayım, öğrenciyim. İstanbul Ataşehirde yaşıyorum. Paketleme işlerini yapabilirim

 53. Hertürlü işi yapabilirim paketleme ve montaj işinide yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim lütfen yardımcı olun Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum

 54. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Annem engelli olduğu için disarda çalışamıyorum bu işe çok ihtiyacım var Ankaradayım lütfen

 55. Merhaba ose ihtiyacım var hiç bir gelirim yok lütfen bana geri dönüş yaparmisiniz gerçekten çok ihtiyacım var

 56. Ankara gölbaşı hertürlü paketleme işi yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim lütfen dönüş yapın

 57. Merhaba istanbul kartalda oturuyorum. Giyim ürünleri (pantalon, tişört, şapka, ceket, pijama, çorap gibi)
  Hediyelik eşyalar (tesbih, saat, yapay çiçek, kolye, bileklik, kalem, el işi ürünleri gibi)
  Bunlari yapabilirim.

 58. Acil işe ihtiyacım var borçlarım var 3 tane de çocuğum var yetişemiyoruz evde ek iş yapmak istiyoruz lütfen dönüş yapın

  • Canım alabildin mi bende istiyorum ama iletişine geçemiyorum beni yönlendirirmisin ulaşırsan

 59. Merhabalar antalya da 4 kişilik bir ekibiz hızlı ve temiz iş yapabiliriz acil işe ihtiyacımız var lütfen evden bütün işleri yapabiliriz.

 60. Bende paketleme işi yapmak istiyorum çok fazlasıyla boş zamanım var hem onu değerlendirmiş olurum.hemde para kazanmış olurum elim hızlıdır bu konu da

  • Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum hertürlü paketleme işi yapabilirim el becerim çok iyidir lütfen yardımcı olun üniversite öğrencisi kızım var malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim işime engel sorunun yok üç kişiyiz

 61. Merhaba ev hanımıyım işe ihtitacım var paketleme yaparım boşum elimde çabuktur çok ihtiyaçlıyım

 62. Evde mum paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır ve titizimdir lütfen yardımcı olun bana

 63. Mrblar ben evde paketleme nikah sekeri kuruyemis gibi paketleme is istiyorm yardimci olursanz cok sevinirim guvenilir bi is istiyorm tesekkurler simdiden

 64. Evde paketleme işine acil ihtiyacım var, yardımcı olmanızı rica ediyorum. İşleriniz itina ile yapılır ve zamanı da teslim edilir,

 65. İzmir de oturuyorum evde yapılabilecek her tür iş için hazırım, paketleme takı vs hepsi acil dönüş bekliyırum

 66. Manisa’da oturuyorum , üniversite öğrencisiyim , kendime eğitimim için kullanabileceğim bir ek gelir kapısı arıyorum. Evde paketleme işini yapabileceğime inanıyorum. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim..

 67. Bizim gurubumuz var bide bakalimiz var sizinle toplu iş yapmak istiyoruz kocaeli karamurselde elif tez

 68. Merhaba,Ankara ‘dayim ve 3 kisiyiz.paketleme işine ihtiyacimiz var ve oğrenciyiz.her gun yapabiliriz.Lutfen geri donuş yapar misjniz.

 69. Merhaba üniversite mezunuyum iş bulamıyorum şu dönemde evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş sağlarsanız çok mutlu olacağım,düzenli iş hızlı teslimat yaparım, şimdiden teşekkür ederim.

 70. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.El becerisi ve el sanatlarında tecrübeliyim.İstanbulda oturuyorum.Bilgilerinize sunarım.

 71. Konya Ereğlide yaşıyorum lise mezunuyum gercekten bu işe cok ihtiyacım var elim hızlıdır her isi temiz ve düzgün bir sekilde yaparım lutfen geri dönüş yapın

 72. Merhaba İstanbul b.evlerde oturuyorum acil işe ihtiyacım var 2 çocuk okutuyorum işe ihtiyacım var.

 73. İşe ihtiyacım var evde paketleme işi için 3 kişiyiz Ankara’da ikamet ediyorum haftanın 7 günü günde 12 saat çalışırız siparişleri istenilen gün ve saatte teslim ederiz.

 74. Kirikkalede otiruyorum cok fazla disari cikma imkanim yok onun icin evde yapip kazanc elde edebilecegim bir is ariyorum daha once bas vurdugum yerler oldi fakat depozito istiyorlar nice paralri yananlar oldu depozito olmadan olmuyormu

 75. Merhba ben kocaeli gebzede oturuyorum paketleme işi istiyorum ise çok ihtiyacım var hemen dönerseniz sevinirim

 76. Merhaba ben Ankara’da oturuyorum iki çocuk annesiyim çocuklardan biri 7 diğeri 2.5 yaşında ekonomik olarak çok zorluk çekiyorum evde ek iş istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 77. Merhaba ben Ankara’da oturuyorum iki çocuk annesiyim çocuklardan biri 7 diğeri 2.5 yaşında ekonomik olarak çok zorluk çekiyorum evde ek iş istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 78. Merhaba evde çalışmak istiyorum evlere nikah şekeri islerin yardımcı olur musunuz paketleme de olur ihtiyacım var lütfen

 79. evde paketleme işleri konusunda veya farklı bir iş de olabilir her türlü iş talebinde bulunmak istiyorum 2 tane çocuğumu okutuyorum bu işe ihtiyacım var vericeginiz işi en iyi şekilde yapicagim bundan şüpheniz olmasın tarafıma geri dönüşunuzu bekliyorum

 80. İstanbul Arnavutköy’de oturuyorum. Öğrenciyim evde her türlü paketleme işi yaparım. 2 kişik grup halinde çalışacağım. İstenilen gün ve saate yetiştirebilecek kapasitedeyim. Elim bu tarz işlere yatkındır. Üniversite öğrencisi olduğum için bu işe ihtiyacım var.

 81. Merhaba İstanbul Beykoz da ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum ekibim var 2 cocuk annesiyim calışmaya cok ihtiyacım var işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz 0534 584 36 64 numaramdan ulasabilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim tşklr

  • Ben Musa sosun aylemle evlere vere bileceyiniz her türlü işlerinizi titizlikle yapar güvenilir Bi şekilde yapar teslim ederim

 82. Öğrenciyim, para kazanmam gerek evde annemle birlikte her türlü paketleme işini yapabilirim.

 83. Merhaba evlere paketleme işi konusunda teminat sunmak suretiyle ve gerekli işveren ve işçi güvenliğinin hukuken sağlandığı koşullar ile ilgili firmalardan evlere iş vermek üzere eş bir deyişle taşeron olarak firmalardan iş almak talebimiz bulunmaktadır. İlgilenenlerin 0531 235 28 65 nolu GSM numarası ile irtibat sağlamaları rica olunur .

 84. Kocaeli izmitte oturuyorum eve paketleme iş ıstiyorum çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

 85. Antalya yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum boncuk kına davetiye örgü nikah şekeri hepsini yaparim

 86. Eskisehir tepebasinda ikamet ediyorum evde yapilabilcek is ariyorum ilgilenirseniz sevinirim

 87. Aydın Didimde oturuyorum evde is yapmak istiyorum kargo ile alır kargo ile teslim edilebilir otobüs şirketi ilede kargo gönderebilirim evde paketleme ,iş temizleme vs her şey yapabilirim yaptırabilirim yuksek iş yaptirma ve yapma potansiyeline sahibim acil cevap meil adresime gönderilirse sevinirim

 88. İstanbul Esenyurt balık yolunda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.elim yatkındır.lütfen yardımcı olurmusunuz

 89. İstanbul Avrupa halkalı’da oturuyorum evde çalışmak istiyorum daha önceden paketleme yaptığım paketleme temizleme balon paketleme iplik iplik temizleme ben yapamayacağım iş yok hepsinde yaparım işte çok ihtiyacım var

 90. Merhaba Hatay da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum temiz çalışırım elim yatkındır ailemle bu işi yapabilirim.

 91. evliyim çalışmıyorum evde paketleme işi yapabilirim istanbulda sancaktepe/Samandıra da oturuyorum dönüş sağlarsınız sevinirim

  • Merhaba Kırklareli Lüleburgaz da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 92. Evime katkıda bulunmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim her türlü paketleme işi yapabilirim Tekirdağ Süleymanpaşa

 93. Paketleme işinden önceden deneyimim var ve elim yatkiz ve el isim hızlıdır. Üniversite öğrencisi olup elim boştur ve kısa sürede baya bir iş yapabilecegime inanıyorum. 21 yaşında olup konya Karapınar da ikamet etmekteyim

 94. İstanbul esenlerde oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum çocuğum olduğu için çalışamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 95. 18 yaşındayım annem ile birlikte evde paketleme işi arıyoruz
  İzmir bayraklı gümüşpala da oturuyoruz her türlü paketlemeyi yapariz 2 haftada 2500, 3000 arası ürün çıkarabiliriz
  Lütfen geri dönüş yapın.

 96. Iyi günler sultan önel 19 yaşındayım ev hanımıyım eve paketleme işi almak istiyorum ihtiyacim var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim istanbul

 97. Merhaba istanbul beylikdüzünde oturuyorum eşim çalışmıyor ev hanımıyım bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 98. Gumushaneden yaziyorum paketleme isi yapmak istiyorum nikah sekeri paketleme hepsini yapabiliyorumm donusunuzu bekliyorum

 99. Merhabalar ben Elmas İnce Bursa Osmangazi Hürriyet de ikametgah ediyorum 2 çocuk annesiyim eşimin aldığı maaş bize yeterli gelmiyor şuanda işsizim çocuklarımdan bir tanesi üniversitesi diğeri ortaokul öğrencisi eve katkıda bulunmak istiyorum bu konu geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum acil işe ihtiyacım var teşekkür ederim

 100. Evlere ek is istiyorum 5 kisilik gurubumuz var istediginiz saatte elinizde olur geri donus yaparsaniz sevinirim 21 yasindayim corumda oturuyorum

 101. Bu işe cok ıhtoyacım vr her turlu ıs gelır elımden paketleme ısıde daha once konaklarda yaptım

 102. Merhaba ankarada oturuyorum ev hanımıyım elim hızlıdır paketleme işi yapmak istiyorum

 103. Merhaba İstanbul Beykoz da ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum bir cok sayıda ekibim var 2 cocuk annesiyim calışmaya cok ihtiyacım var işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz 0534 584 36 64 numaramdan ulasabilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim tşklr

 104. Elif Yılmaz Kocaeli İzmit’te yaşıyorum evde paketleme işleri arıyorum 3 kişilik ekibiz elimiz hızlı ve yatkındır kapora istemeyen ciddi firmalarla çalışmak isterim getireceğiniz işleri büyük titizlik ve özenle yapıcamıza emin olabilirsiniz ihtiyacım var lütfen en kısa zamanda dönüş yapılırsa sevinirim hayırlı akşamlar saygılarımla

 105. Ben bursa osmangazi emek geçit mahalle gökalp sokak no 35 te oturuyorum evde paketleme isi istiyorum lütfen

 106. Gaziosmanpaşa Küçükköy de oturuyorum, iki çocuk annesiyim ,biri bir buçuk yaşında eşim çalışmıyor,geçim sıkıntısı çekiyoruz

 107. Merhaba ben Seyhan İstanbulda oturuyorum ev hanımıyım evde paketleme işi istiyorum elim hızlıdır..ilgilenirseniz sevinirim ..

 108. Ev hanımıyım istanbul Pendik güllübağlar da yaşıyorum elim çok hızlıdır günü gününe siparişleri hazır ederim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 109. Merhaba işe çok ihtiyacımız var. Babamın işleri durgun 9 aydır calişamiyo işleri yok annem hastalığından dolayı calişamiyo ilaçlarının parasını devlet karşılamıyor tamamen özel maddi açıdan zorlanıyoruz. Ek bir gelirimiz de yok. Lütfen yardımcı olur musunuz gerçekten bu işe çok ihtiyacımız var en azından ihtiyaçlarımızı karşılarız.

 110. Adım Nurgül Selvi. Kahramanmaraş Onikişubatta yaşıyorum. Nişanlıyım. Ben ve nişanlım işten çıkarıldık. Düğün yapacağız. Kirada oturuyorum. Her işi yapabilirim. Elim yatkındır. Bu işi yapmak için fazlasıyla vaktim var ve bu işe çok ihtiyacım var. Ayrıca yanımda 1 arkadaşım ve nişanlım var.

 111. Merhaba . Evde paketleme işi yaparak eşime destek olmak istiyorum . El işine elim yatkındır . Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler .

 112. Yalova-Çınarcık’da yaşıyorum.
  Acil paketleme işine ihtiyacım var.
  Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

 113. Merhaba adım meryem muhammed 4 çocuğum var yabancıyım evde yapacak işe ehtiyacim var evde paketleme işi yapabilirim istanbul küçükçekmecede oturuyorum teşekkürler dönüş yaparsınız sevinirm

 114. Evde yapılabilen paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

 115. Mardin artuklu cok ihtiyacim var paketleme isine lutfen cok ihtiyacim var cocumda var 5422866887 donus yaparsaniz sevirim lutfen

  • Yalova-Çınarcık’da yaşıyorum.
   Acil paketleme işine ihtiyacım var.
   Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

  • Merhaba evlere ıs veriyorum plastik oyuncak ilgileniyor iseniz dönüş yapın ödemeler haftalık olup is çok basittir meil adresim ailem.kaya01@gmail buradan ulaşa bilirsiniz

 116. Merhaba tekirdag merkezde oturuyorum. Pandemiden dolayı işimi kaybettim. Evde paketleme işine ihtiyacım var. Elim hizli ve çabuktur.

  • İnci kocabaş osmaniye kadirlide oturuyorum eviliyim üç çocuğum var kirada oturuyorum paketleme işi yapmak iştiyorum

  • Corona yüzünden ıssız kaldım acil iş arıyorum evde paketleme işini ben ve eşim rahatlıkla yapabiliriz ilginiz için ts ler

 117. Merhaba izmir bucada oturuyorum 20 yaşındayım bu işe çok ihtiyacım var dönerseniz çok sevinirim

 118. Maraba ve ayşe dırmıkcı istanbul kucukcekmecede oturuyorum sefakoyde oturuyorum paketleme işi istiyorum evime mumkunmu acaba çok ihtiyacım var

 119. Ankarada oturuyorum Maske paketleme işini hızlı temiz ve zamanda teslim ederim ek işe çok ihtiyacım var 05457345417

 120. Merhaba ben Kayseri’den Emine Göktaş 3 çocuğum var eşim salgın sebebiyle şuanda çalışmamaktadır evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 121. Merhaba adım zehra 20 yaşındayım kocaeli ‘nde yaşıyorum okuyorum öğrenciyim. Babam öğretmen biz de annemle eve ek bir gelir sağlamak için paketleme işi yapmak istiyoruz. Zaten uzun zamandır el işleriyle uğraştığımız için elimiz bu tarz işlere yatkın. Eğer sizde bizi uygun görürsenin verdiğiniz işleri seve seve yapmayı bekliyoruz..

 122. ben 35 yaşındayım pandemi den dolayı işimi kaybettim kızımla yaşıyorum ve bir geçim kaynağım yok. el sanatları kurs öğreticisiyim paketleme işini rahatlıkla üstlenebilirim. yani bu iş tam bana göre hem geçinmem için yardımcı olur hemde severek özenle yapabilirim.

 123. Merhaba eşimden yeni ayrıldım 3 çocuğum var acil iş arıyorum evde pakeyleme işi arıyorum

 124. Merhabalar, Elazığ da evde paketleme benzeri iş arıyorum. Konuyla ilgili bilgi verir misiniz

  • salgın nedeniyle esimde bende calısmıyoruz cok acil ödemelerimiz var yardımcı olursanız cok seviniriz simdiden tesekkurler

 125. Merhabalar bebeğim olduğu için çalışamıyorum.. eve paketleme işi,boncuk dizme, nikah şekeri yapımı gibi iş almak istiyorum… El becerim çok iyi ve hızlıdır… Yardımcı olursanız çok sevinirim…

  • Istanbul avcılar da evlere ıs veriyorum plastik oyuncak ilgileniyor iseniz dönüş yapın ödemeler haftalık olup is çok basittir meil adresim ailem.kaya01@gmail buradan ulaşa bilirsiniz

   • İstanbul şişlide oturuyorum iki arkada dükkanımız var evlere iş dağıtıyoruz bu tür işleri yaptırıp titiz bi şekilde teslim ediyoruz iş vermek isterseniz alabiliriz 20 kişilik ekibim var

 126. Bende eve is istiyorum çok ihtiyacım var borç ödüyorum lütfen banada yardimci olurmusunuz

 127. Merhaba adım şükriye afyonda oturuyorum 5 çocuk annesiyim onların okul masrafları için işe ihtiyacım var eşim çalışmıyor dönüş yaparsanız iyi olur

 128. Merhabalar Derya Özdemir Ankara evliyim 1 çocuğum var 37 yaşındayım ek işe ihtiyacım var evim müsait 1 odamı bu iş için kullanabilirim. Yardımlarınızı rica ederim

  • Mrb bn izmir torbalıda oturuyorum evde paketleme isi yaomak ıstıyorum daha oncede yapmışlıgım var

   • Evde ek iş yapmak istiyorum ankara mamakta oturuyorum acıl ıhtıyacım var gunune teslim ederım

  • İlgilenen yok galiba benim de kalabalık bi ailem komşularımız var bu iş tam bize göre ama iletişime geçemiyorum güven sağlayacağıma eminim ve ihtihacım var

 129. Ben İstanbul Ataşehir oturuyorum 33 yaşındayım evde paketleme işi yapmak istiyorum elim çok hızlıdır ve pratik bir insanım 2 çocuğum var eşimin işleri çok kötü.

  • Merhaba, yorumunuzu gördüm ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum ev arkadaşımla birlikte ama güvenilir bir iş bulamadık hepsi kapora ya da kayıt ücreti istiyor siz bulabildiniz mi acaba, bulduysanız yardımcı olabilir misiniz hangi firmayla çalıştınız vs.

HADİ BİR YORUM BIRAK!

Yorumunuzu yazın!
Lütfen buraya adınızı girin.